אודותי

Netta Pitkovsky

את תחילת דרכי המקצועית עשיתי דווקא במגזר הממשלתי. אחרי שסיימתי תואר ראשון בהצטיינות במדעי המדינה ויחב"ל באוניברסיטה העברית, התחלתי לעבוד במשרד ראש הממשלה, אבל במרוצת הזמן הבנתי שזהו אינו היעוד שלי.

משך תקופה ארוכה סבלתי ממיגרנות חוזרות ונשנות ובמסגרת מציאת פתרון הולם הגעתי להומאופתיה ונעזרתי. הסתקרנתי והתחלתי ללמוד. גיליתי תחום שהוא עולם ומלואו החולש גם על בוטניקה, גם על זואולוגיה, ביולוגיה, פסיכולוגיה וכמובן כימיה.

את ידיעותי רכשתי במסגרת בית הספר ההומאופתי מבית המכללה למינהל. הסטאז' נעשה במסגרת בית-חולים "הלל יפה" והלימודים התיאורטים במסגרת בית-חולים "אסף הרופא".

במשך שש שנים ועד לא מזמן שימשתי בתור רוקחת הומאופתית בבית המרקחת ה"גליל" בתל אביב, ובמסגרת זו נחשפתי למספר רב של מטופלים על בסיס יומי. כיום אני נותנת יעוץ באופן פרטי בקליניקות שלי ברעננה ובנתניה.

אני חברה מן המניין באגודה ("האגודה להומאופתיה קלאסית"), ושימשתי מפקחת במספר מחקרים הומאופתים על רמדיס חדשות שהתגלו בשנים האחרונות בישראל.

הומאופתיה קלאסית בעיני היא יותר משיטת ריפוי, אלא דרך חיים שמחייבת אותי לתשומת לב לפרטים, ללימוד והתעדכנות תמידיים, לאחריות לבריאות פיזית ורגשית, לעירנות, לסבלנות ולהקשבה. כל אלו הם ערכים שאני מנסה לדבוק בהם בעצמי ולהנחיל למשפחתי, יקיריי ומטופלי ואני אכן רואה כיצד אני והאנשים סביבי משתנים.

ההומאופתיה שינתה את חיי מהקצה לקצה ומעבר להיותה המקצוע בו אני עוסקת רוב שעותיי, היא גם היעוד שלי. אני מאמינה שהיא היא הרפואה האמיתית, חוצה גבולות ומשנה גורלות וזו איננה הגזמה!